B57885S303F
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57885S303F
  • 1
Diameter : 3.5 mm
Height : 7 mm
Length : 3.5 mm
Resistance : 30 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 1 %
Power Rating : 100 mW