B57621C104K62
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57621C104K62
  • 1
Height : 1.3 mm
Length : 3.2 mm
Resistance : 100 kOhms
Package / Case : 1206
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Tolerance : 10 %
Power Rating : 300 mW
Product Category : NTC Thermistors
Series : B57621C
Width : 1.6 mm