NCP03WL104J05RL
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
NCP03WL104J05RL
  • 1
Product Category : NTC Thermistors
Length : 0.6 mm
B Parameter : 4485 K
Resistance : 100 kOhms
Package / Case : 0201
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Tolerance : 5 %
Power Rating : 100 mW
Series : NCP
Width : 0.3 mm