B57871S0502F051
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57871S0502F051
  • 1
Diameter : 2.5 mm
Product Category : NTC Thermistors
Length : 7 mm
Resistance : 5 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Reel
Tolerance : 1 %
Power Rating : 60 mW
Series : B57871S
Width : 2.5 mm