B57560G1303F000
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57560G1303F000
  • 1
Diameter : 2.3 mm
Height : 4.1 mm
Resistance : 30 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 1 %
Power Rating : 50 mW