B57540G0502H002
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57540G0502H002
  • 1
Diameter : 0.8 mm
Height : 1.4 mm
Resistance : 5 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 3 %
Power Rating : 18 mW