B57875S0103H001
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57875S0103H001
  • 1
Diameter : 2.5 mm
Height : 5.5 mm
Length : 10 mm
Resistance : 10 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 3 %