NXFT15WF104FA2B025
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
NXFT15WF104FA2B025
  • 1
Diameter : 1.2 mm
Product Category : NTC Thermistors
B Parameter : 4250 K
Resistance : 100 kOhms
Termination Style : Wire Lead
Packaging : Bulk
Tolerance : 1 %
Power Rating : 7.5 mW
Series : NXFT
Width : 1.2 mm