NXRT15WF104FA5B040
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
NXRT15WF104FA5B040
  • 1
Height : 2 mm
Length : 5 mm
B Parameter : 4250 K
Resistance : 100 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Reel
Tolerance : 1 %
Power Rating : 13 mW
Product Category : NTC Thermistors
Series : NXR
Width : 4 mm