ERT-J0EA680H
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERT-J0EA680H
  • 1
Diameter : -
Height : 0.5 mm
Length : 1 mm
B Parameter : 2800 K
Resistance : 68 Ohms
Package / Case : 0402
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Tolerance : 3 %
Power Rating : 66 mW
Product Category : NTC Thermistors
Series : ERTJ
Width : 0.5 mm