B57164K220J
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57164K220J
Diameter : 5.5 mm
Product Category : NTC Thermistors
Length : 2 mm
Resistance : 22 Ohms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 5 %
Power Rating : 450 mW
Series : B57164K
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Manufacturer : EPCOS / TDK
Description : NTC Thermistors 22 Ohms 2900 3%