B57875S0103J002
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57875S0103J002
Diameter : 2.5 mm
Height : 5.5 mm
Length : 10 mm
B Parameter : 3460 K
Resistance : 10 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 5 %
Product Category : NTC Thermistors
Series : B57875S
Manufacturer : EPCOS / TDK
Description : NTC Thermistors 875/10 K/F1 1% NTC Thermistor