NXRT15WF104FA3A016
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
NXRT15WF104FA3A016
Height : 2 mm
Length : 7.5 mm
Resistance : 100 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Reel
Tolerance : 1 %
Product Category : NTC Thermistors
Series : NXR
Width : 4 mm
Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Manufacturer : Murata Electronics
Description : NTC Thermistors 100Kohm B25/50 4250K 0.04mA 16mm Ammo